Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s zapntím her

ahoj mam problem když chci zapnout nějakou hru tak my to hodí critical error no supported audio device found prosim poradtr koupil sem si novej notebook a nevim co mám dělat v pc se moc neviznám tak doufam že pomůžete

v pc se moc neviznám

...ale problemy s nim riesit chces. super. furt ma udivuje kolko ludi si mysli, ze aj napriek tomu, ze o pc prd vedia su schopni riesit problemy.
viws vobec co je to ovladac zvukovky,a ci ho mas nainstalovany? pretoze presne to ti ta hlaska pise. Ale sak naco ju vobec citat, ze?