Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ESET NOD32 - Dává viry do karantény?

Dnes jsem si stáhla antivirus ESET NOD32 a celý den prohledává počítač (do teď je antivir v průběhu). Ale vůbec se v tom nevyznám. Našel 27 hrozeb, ale jen jeden objekt "vyléčil": Nalezené hrozby: 27 Objektů vyléčeno: 1. Proč tam není objektů vyléčeno 27? Co vlastně pak udělá s těmi hrozbami, když ani nevím co jsou zač. Nepíše to, jestli tam je Trojský kůň, nebo soubory cookies. Docela se obávám, že je to jen našlo, ale neodstranilo. Mám tam volitelná ochrana- hloubkové prohledávání, a pak mě vyděsil nápis pod tím: Po provedení všech kontrol nevykonat žádnou akci, přitom jsem zaškrtla, že by to mělo jít do karantény. Nebo nevím, co od toho můžu čekat. Co se stane, až se ukončí prohledávání? Bojím se, že mi to všechno zmizí a nebudu vědět, jestli se viry odstranili. Nelíbí se mi to. Jaké máte zkušenosti?

Bolo by fajn zistit si najprv co to vlastne liecenie je. Liecenie suborov byva casto neuspesne preto, ze nie je mozne presne definovat, kde sa virus zacina a konci a obnovit subor do povodneho stavu a druha castejsia moznost je, ze dany subor je cely virus, takze liecenie je mozne len zmazanim suboru.