BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Důležitý je taky pořádný zdroj.
Zdroj je Seasonic 550W
A co tohle má společného s programováním?! Že by ještě brnělo?
Podíval jsem se na CPU i desku a mám dojem, že pětiletka nebude včas splněna...
- Pri taktovani budes muset navysovat napeti, nevim jestli to ta deska udrzi stabilni o celkovych teplotach nepocitaje.
TiP* Na Overclocking nejsou vsechny ZD staveny, dusledkem muze byt nestabilita, vysoke teploty a muze dojit k trvalemu poskozeni materialu, odpaleni Northbridge!!.
Ten Arctic Freezer 13 není žádný zázrak a odkaz na desku má. Dle mého měniče pro CPU jsou tak sotva do 100W, nechlazené -> deska do kanclu. Nevidím smysl vůbec tohle taktovat.