Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pokročilý virus - (antiviry ho nenašli)

Už delší dobu (2 týdny) se mi při zapnutí domovské stránky otevírá i stránka s virem. Otevírá se mi tak několikrát denně, ať jsem na jakékoliv stránce. Někteří z vás už mi řekli, že mám počítač napadený virem. Jenže všechny mé antivirové ochrany - SuperAntiSpyware, Norton, ESET Nod32, Microsoft security Essentials - to všechno mi nic nenašlo. Vím, nesmí být dva antiviry najednou.(zapnuté) Samozřejmě že jsem si mezitím ty programy odinstalovávala, protože Norton a Eset jsou pouze TRIAL a za měsíc nebudu mít nic. Eset Nod32 mi sice našel spoustu hrozeb, ale nic s nimi neudělal.(je zkrátka na nic). Prosím, poraďte co mám dělat, bojím se, že jsem si zazálohovala i ty soubory s virem a že nemá cenu obnovovat nastavení a systém.

Info:
1. Stránka co se otevírá je prázdná, kromě toho viru
2. Otevírá se mi několik stránek, které nefungují, ale přesměrují mě na tu s virem
3. Nakažená stránka se otevírá pokaždé, každý den ať jsem na jakékoliv stránce, postupem času se opět otevře
4. Otevírá se mi pouze na Mozile - Chrom ani Explo. mi to neotvírá
5. Nic se mi s počítačem neděje, až na to, že se mi zaplnil disk C (počkat, teď najednou z ničeho nic se mi uvolnilo místo)?
6. Toto jsou ty stránky:
http://cdncache1-a.akamaihd.net/p.html?u=http%3A%2 F%2Fserve.bannersdontwork.com%2Fserve%3Fsize%3D800 x600%26ch%3Dsearch
http://serve.bannersdontwork.com/serve?size=800x60 0&ch=search.
http://serve.bannersdontwork.com/serve?size=800x60 0&ch=search&m=false
home.html

Zprvu jsem si myslela, že to vir není. Ani nevím jestli ho tam mám a jestli už je tak zažraný do systému, že mi může zničit PC. Co mám dělat, když mi ho nic nenašlo?

Změna předmětu, původně: POMOC! Pokročilý virus - (antiviry ho nenašli) (host)

a jestli už je tak zažraný do systému, že mi může zničit PC

dneska jsou tu tak depresívní dotazy, že málo co tak rozveselí.
máš nějaký stupidní spyware / adware. předpokládám, že bude stačit ho vypnout v msconfig.exe (nebo něčem rozumnějším), a pak smazat z disku.

Otevírá se mi pouze na Mozile - Chrom ani Explo. mi to neotvírá

hm, neumím číst. projdi si správu doplňků v pálivé medvědici (ff).

Někteří z vás už mi řekli, že mám počítač napadený virem

přesto tu odkaz na ten minulý dotaz chybí, ach jo.
u ženských se dá udělat výjimka a zkontrolovat log z hijackthis.