Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bad pool header

Dobrý den. řeším tu jeden problem a nevím si rady. Mám externí vypalovačku od LG. Při zálohování dvd na disk ... např. programy shrink,nebo dvddecrypter ... mi někdy naskočí modrá obrazovka z chybou bad_pool_header a stop:0x00000019 .... a po chvilce se XP SP2 restartují.
Zkoušel jse tuto chybu hledat pomocí googlu ... ale jednak tam o ní moc není a z toho co jsem našel, nejsem moc moudrý. Nemáte někdo podobnou zkušenost? Díky

ps: když jsem zkoušel kopírovat dvd na disk ..... občas to píše jakousi cyklickou chybu ... takové dvd se mi povedlo přepálit, tak na pátý pokus

tak todle slovo slyším poprvé....nicméně sem nahlédl do netu a : když já sem si zálohoval filmy .... např. kolekci s Fantomasem .... dva díly šly bez problémů .... jen třetí zlobil... a dělá to i už přepalovaných ... tam už by snad problémy s ochranou neměly nastat ... pokud tomu tedy dobře rozumím ....

díky ...tak tuto stránku jsem našel .... ale tuto službu mám zakázanou od začátku
o zone alarmu jsem nevěděl ..... ale našel jsem předtím podobnou stránku o keriu, které používám ....ale vzhledem k tomu, že mi to udělá třeba jednou z 15 dvd nevím, jestli to s tím může mít něco společného .... navíc jsem to zkoušel i s odinstalovaným keriem a výsledky byly stejné