Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem System error cim to mohlo byt zpusobeno

DObrý den,prosím vás chci se zeptat proč semi dvakrat restartnul pc ja jsem hral tuhle hru www.mtavc.com a restartlo seto jak jsem se připojoval ,pak jsem hral gta san andreas original po par minutach seto sekalo restartlo a jak jsem přeinstaloval ovladace tak vsechno v ok už a to předtim mito slo vsechno dobře dokud jsem nainstaloval www.mtavc.com davam odkaz na minidumpy 783051564 cim to mohlo prosim vas byt zpusobeno ? mam grafiku Intel 82945G Express Chipset Family (Dell) integrovanou pc dell optiplex gx620

tobě ty čísla něco říkají?

máš je napsané i v eventlogu, tos nemusel shánět nový soft.
ten se pokouší z dumpů vytáhnout informace, které ti zveřejní v "caused by driver" - ano, bylo to tu 100x a hledání funguje.
dole v okně je seznam driverů v paměti, ovlivněných pádem.
podle těch dvou chyb bych měl podezření buď na virus, nebo na pochybný antivir. napovědět by mohl právě ten nirsoft.