Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Shazam - nejde na tablet

Zdar, mám GOCLEVER TAB R75 a když jsem se několikrát pokoušel nainstalovat Shazam, tak to psalo, že to můj tablet nepodporuje. Jak je to možné? Já přece ANDROID mám, takže nevidím problém. Rozchodím ho na tom někdy? Díky.

Nemyslim, ze by to byl neduh Androidu, spis neznalost vyvojaru dane aplikace.

Chtelo by to sehnat nekde instalacku (*.apk) te aplikace Shazam a instalaci (povolit nezname zdroje) zjistit, zda bude v tvem tabletu fungovat. Jsou totiz dve moznosti, bud proste k te aplikaci nemas potrebny hardware, Android bezi na spouste ruznych procesoru a aplikace nemusi vsechny podporovat, jednoduse vyvojar nezkompatibilnil aplikaci se vsim moznym hardwarem, na kterem bezi Android. Nebo jen tvuj tablet nezapsal na Google Play do seznamu podporovanych zarizeni a kdyz to nainstalujes odjinud, tak to fungovat bude.