Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vine.co nepřehrává videa

Ahoj, mám problém se sítí www.vine.co a to ten, že se mi vůbec nespustí videa(nebo flash animace nevim jak to nazvat). Dám se příklad, třeba: hMJpTExhugz, pokud tohle otevřu otevře se mi to video, ale nespustí se. Když ale kliknu pravým tlačítkem myši na video a dám zobrazit zdrojový kód stránky a vložím do adresního řádku to zvýrazněné v příloze vine-co, https://mtc.cdn.vine.co/r/videos/53037E51AF9792948 87747182592_1e483a18200.3.1_Xn_P5HbyfOvzulwm_PaJ9P H9VvhGcY0cTQ6TIS5yyiLsIDKMeznOUaDxebPWzXYx.mp4?ver sionId=QDtIUNU4HEH7ecKgZ53Lu9CtLKbjWvlm video se přehrává. Používám prohlížeč Mozilla Firefox 23.0.1, zkoušel jsem spuštění se zakázanými doplňky i Internet Explorer, ale beze změny. Neví někdo prosím, co by to mohlo způsobovat?

Juhů! Tady jsem pro Vás sesmolil pár bodový návod.

1. Stáhněte http://www.interoperabilitybridges.com/windows-med ia-player-firefox-plugin-download
2. Vypněte Firefox a plugin nainstalujte
3. Spusťte Firefox a do adresního řádku napište about:config
4. Potvrďte vstup do konfigurace
5. Ve vyhledávání najděte plugins.load_appdir_plugins a přepněte tuto funkci do polohy true
6. Opět vypněte Firefox
7. Spusťte Firefox a opět do adresního řádku napište about:config
8. Potvrďte vstup do konfigurace
9. Ve vyhledávání najděte media.windows-media-foundation.enabled a přepněte tuto funkci do polohy false
10. Naposled vypněte Firefox
11. Spusťte Firefox

Gratuluji, video se spouští ;)