Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno FaceBook - zapomenuté heslo a prapodivnej e-mail

Dobrý den.
Dneska jsem konečně přišel na to,jak smazat můj účet na FB,a to ne jenom stylem všechno-to-tam-zůstane. Bohužel jsem narazil na problém. Kdysy jsem měl ještě jeden účet,který je ZATRACENĚ HODNĚ STARÝ - Tenhle; problém je,že k tomu už nevím heslo. Samozdřejmě instinktivně jsem klikl na "Zapoměli jste své heslo?". A tady má trajáda končí. Jelikož facebook cenzuruje e-mail adresy,na které posílá emaily s heslem,už si ani za nic nevzpomenu,jak se jmenoval. Facebook ukazuje : s******p@s*****.cz. Kdyby mi to aspoň ukázal celé,tak bych si možná vzpoměl! Ten účet chci co nejrychlejc zrušit. Jsou tam nepravdivé a staré údaje. Pomůže mi někdo?

P.S.: Schválně se tady proukazuju existujícím účtem, který je můj. Kdybych jsem tohleto nenapsal,už vidím ty komentáře "A co když chceš někomu hacknout FB?" atd. Nevím,jak vám to mám ještě říct,ale mé úmysly jsou absolutně čisté. Chci jen zjistit heslo k mému prastarému účtu abych ho mohl zrušit. A proč ho chci zrušit? Proto. Ti,co ještě máte FB účet,se nad sebou trošku zamyslete. Nemám nic proti tomu,když je tam někdo třeba na hodinku,pokecat si s kámošema,to nekritizuju. Kritizuju lidi,kteří sedí u PC doma jenom proto,aby byly na FB. Když jsou ven,nic jim v tom nezabrání - prostě si vezmou mobil. Na něco takového podle mě NejFejkova písnička odkazuje.

Obávám se, že tady nic nevymyslíme a musíš kontaktovat přímo facebook a prokázat nějak, že ten účet je opravdu tvůj. Např. pokud jsi tam zveřejnil údaje o sobě (bydliště) a budeš schopen nějakým lejstrem své bydliště potvrdit.

Jinak můj život asi musel být ohromně nudný, už drahmo let mám stále jednu mailovou adresu a nikdy jsem nepotřeboval další. Že jsem si je "musel" vytvářet, je věc jiná - když nemáš mail u nás, nemůžeš využívat naše služby. Tak já si ho teda vytvořím a přesměruju na svůj současný.