Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký notebook je nejlepší?

Dobrý den,
chtěla bych si pořídit nový notebook. Mé finance jsou ovšem omezeny do 10 000 Kč. Chtěla bych se zeptat, zda by mi tady někdo více znalý nemohl poradit který notebook do této částky je na našem trhu nejlepší? Jsem běžný uživatel, nejčastěji využívám internet, office, filmy, hudbu, občas nějaké hry apod. Děkuji předem za odpovědi.

Do 10 tis. se dá sehnat např. (včetně Windows) HP 4540s (v této cenové lepší notebook po stránce konstrukce a zpracování neseženeš, praktické matné povrchy, a to včetně displaye):

http://www.mironet.cz/hp-probook-4540s-15-6quot-le d-intel-dual-core-b840-19ghz-4gb-500gb-7200ot-inte l-hd-dvdrw-usb30-win-8+dp182193/

Popřípadě Lenovo IdeaPad B590 (konstrukčně v této cenové taktéž solidní, matné povrchy i display, relativně tichý chod):

http://www.mironet.cz/lenovo-ideapad-b590-156quot- intel-b960-22ghz-4gb-500gb-intel-hd-dvdrw-win8-cer ny+dp184041/

Krom náročnějších her si oba dva notebooky (respektive uvedené základní konfigurace) poradí se vším dále požadovaným.