Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC na hry do 14-15tis.

Ahoj/ Dobrý den,

moc tomu nerozumím, ale chtěl bych nějaký PC na hry, tak aby se mi na tom rozjeli i lepší hry a nesekali se. Nejlépe už sestavený, klidně tak, že mi pošlete odtud: www.alfacomp.cz odkaz na nákupní košík, kde budou naskládané ty součástky + složení PC + operační systém, který bych chtěl win 7.
Vím, že těch 15tis. není moc, ale doufám, že za to složit něco půjde, opravdu se musím vejít do ceny 15tis, proto prosím neposílejte sestavy za 15,5.. apod.

Samozřejmě, že počítám stím, že bez monitoru (ten mám doma).

Děkuji moc za Váš čas.

Jenze on rekl, ze 15.000 rovnejch je hranice pres kterou nelze jit. Chtel jsem mu neco postavit na Intelu, ale bylo jasny, ze se do ty hranice neda dostat, pokud to nema byt nejakej odpad a ze zbejva jen AMD, do kteryho az tak moc nevidim a rikal jsem si ze v tomhle M-Pol nezklame a taky mu sestavu postavenou na AMD vyblejsknul, ikdyz je to maximalni kompromis, ale nic jineho s tim limitem nezbejva, lip to proste za ty prachy nejde.