Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nenačte se plocha.

Dobrý den mám takový problém s pc když ho zapínám tak normálně naběhne i plocha složky a dolní lišta ale asi po 1 minutě to všechno zmizí když dám ctrl+alt+delete tak normálně naběhne ale pak když chci dát spustit správce úloh neukáže se tam ani jiná aplikace nevíte co s tím?

když chci dát spustit správce úloh neukáže se tam ani jiná aplikace

jaka jina aplikace kde sa neukaze a preco by sa mala ukazovat? Ked zmizne plocha tak si v spravci procesov daj v menu nova uloha a napis tam explorer.exe

V prvom rade si skontroluj co sa spusta po starte, napr. v start-spustit:msconfig, karta po spusteni, a pripadne mozes skusit vsetko povypinat a restart ze ci problem potom prestane.
Druha vec je skus z plochy dat prec vsetky subory, nechaj len zastupcov na programy. A restart. Nejaka zmena?