Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak udělat aktualizaci androidu

Dobrý den chtěl bych si aktualizovat mobil na novější android ale nevím jak postupovat nemam wifi takže to musím asi udělat pomoci usb. Můj telefon samsung galaxy s advance Prosím jak postupovat krok po kroku.
Díky Sam.

http://android.sc/update-samsung-galaxy-s-advance- to-official-android-4-1-2-jelly-bean-dxamd1-firmwa re/

ja by som to nerobil, novy FW moze byt horsi jak ten co mas.
P.S. pozor ten firmware na anglickej stranke moze byt anglicky t.j. bez cestiny apod, najlepsie urobis ked pojdes niekam kde je wifi siet (idealne kamarat ktory ma wifi router doma) a urobis normalne to update z menu telefonu, ak to tam vobec nejake update ponuka

Anglicky pak telefon nebude, bude cesky.
Co se tyka nasledne rychlosti, novejsi android ma vetsi spotrebu pameti, ale zase zpristupni vic pameti pro aplikace (624MB misto asi 570MB), takze se to ve vysledku vyrovna.
Jestli bych ten upgrade provedl znovu, to bych musel hodne premyslet...