Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Adobe Reader padá po spuštění po reinstalaci Win7-64bit

Dobrý den,
mám problém, přeinstaloval jsem Win7 64bit a nedaří se mi jako jednu z prvních věcí nainstalovat Adobe Reader, zkoušel jsem 3 dostupné veze, ale vždy to samé. Instalce se dokončí, ale pokud jej zapnu, otevře se na chvíli, zatuhne a pak spadne bez jakékoliv hlášky. Windows už postahoval aktualzace a je aktuální.

Nesetkal se s tím taky někdo?

Díky moc.

Setkal jsem se s tím a pomohlo odinstalovat, stáhnout instalátor, na něm pravým tlačítkem zvolit - spustit instalaci jako administrator, evidentně se totiž nezapsaly některé součásti instalace do chráněných adresářů.