Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Outlook a exchange mimo doménovou síť

Ahoj, nastavil jsem outlook 2010 s našim serverem v práci, vše fungovalo dobře, ale mimo interní síť se outlook nepřipojí, píše mi to chybu viz příloha. Vím, že na můj notebook dělal správce nějaký certifikát na serveru, je potřeba i pro nový notebook? Nastavoval jsem vše podle mého notebooku, který mimo síť funguje, ale nový prostě nejde. Máme Windows server 2003.

Je potřeba vytvořit nějaký certifikát nebo je problém v mém nastavení? Případně můžu najít ten certifikát v mém pc a nakopírovat ho na ten nový a bude to fungovat pro jiného uživatele? Pokud je potřeba vytvořit certifikát, jak na to prosím? Práva na serveru mám jako admin. Děkuju

já jsem to nikdy nedělal tak nevím, jedině když mi napíšete jak to zjistit ;-) Exchange je to 2003.

Právě vůbec nevím kde ten certifikát je, jen vím, že to správce pro mě dělal a na mém notebooku to funguje a certifikát po problémech s tím, že na to potřeboval cédéčko těch MS server 2003. Certifikát by měl být do roku 2015 ale víc nevím ;-)