Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje mi Aero

Zdravím, po štarte notebooku mi stále vyskakuje toto: 5BCjRK a prestalo mi aj fungovať Aero. Mam Windows 7. Poraďte mi prosím čo mám s tým robiť, alebo aspoň čo znamená to okno.

Tak som sa rozhodol že skúsim odinštalovať DirectX a potom ho znova nainštalovať, lenže nikde som nenašiel ako sa dá DirectX odinštalovať, odstrániť, ... našiel som iba program DirectX Happy Uninstall v6.18 kt. ale nie je zadarmo. Poznáte nejaký spôsob?