Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows XP SP3

Dobrý den,
mal som na ntb nainstalovan Windows XP SP2, takže som zapol Automatické Aktualizacie aby mi to stiahlo SP3. SP3 sa stiahlo aj nainstaloval, ale myslím že je teraz ten ntb pomalší. Ked tam bol SP2, nabootoval sa do 1 minutky ale so SP3 to trvá aj viac ako 2 minutky. Je to normálne, alebo ako sa to dá zrýchlit do pôvodnej rýchlosti?

Nechaj ho hodinu bezat len na ploche nech si zdefragmentuje startovacie subory. Ale inac ja som u seba nespozoroval ziaden rozdiel medzi SP2 a SP3 a XP sa furt startuju za 30sekund, samozrejme nemam antiviry ani office a ine podobne zbytocne 10x brzdy co by sa spustali pri starte.

Ok necham ho bezat hodinu na ploche. Antivir mam AVG, mne sa zdá že je to dosť pomalšie oproti SP2, na starom PC kde je jednojadro a 512 MB RAM sa nabootuje do 40 sekund a windows je tam bez preinstalacie od 2002 alebo 2003.

Tak mne to vadí pretože to islo so SP2 rychlejsie.
Konfigurácia NTB:
Intel Core 2 Duo 2 GHZ
2 GB RAM
nVidia geforce 7400m

Typ notebooku je HP Pavilion DV6000 pôvodne tam bola Vista ale Vista je hrozný systém :-[ .
Napadlo ma či za to nemôže HDD, kontrolka HDD neustále svieti, aj ked nič nerobím.

Odporucam ziaden a pouzivat mozog (a nejake rozpravky o tom ze jak dobre chytaju antiviry viry fakt mozes ignorovat)
Ked sa to nezrychlilo dostatocne tak si skontroluj aj ze co sa spusta po starte, start-spustit: msconfig, karta po spusteni, a uvazuj preco si tie veci instaloval a preco to musi bezat furt.

SKusil som to, cez msconfig som povypínal všetky sprostosti typu nero, winamp updatery, toolbary, helpery, proste všetky vecy čo nepouživam často. Zostai tam iba Nvidia drivery. A zrýchlilo sa to o dosť, zapne sa do 30 sekund. Myslím že je to vyriešené.