Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zmizí to nebo ne?

ahoj je mi 16 a mám netbook a omylem sem hodně obrazovku zmáčknul na klavesnici a ted mám na straně obrazovky černý flek a chci se zeptat jestli to tam zůstane nebo to časem zmizí děkuju předem za odpovědi

Zmizí to leda výměnou za novou obrazovku. Stojí to obvykle peníze za obrazovku a montáž. Obrazovku můžeš zkusit sehnat na Aukru, koupíš nějakej zdechlej netbook stejnýho typu s nepoškozenou obrazovkou a vyměníš to sám, nebo to dáš servisu. Nebo to dáš rovnou servisu, oni ti seženou novou obrazovku za "plnou palbu" a namontují to tam. Servis vyjde dráž, než oprava vlastními silami a dovednostmi.