Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak odstranit trojan VirusBursters?

Cawes Lidi , potrebuju poradit s jednim "svinstvem" . jmenuje se to VirusBurster , a segra to nejak stahla do pc , a ted je to porad na lyšlě , vedle casu , a kazdych 5 min. mi to haze kazdych 5 minut nejakou hlašku (takze me to hazi porad do Winu) ! nejde se to smazat , když na to kliknu levym, ci pravym tlacitkem , tak me to hodi na www.stranku toho "antiviru" , a vybidne me to stahnout si to , a pak mi to najde nekolik viru , a kdyz to chci prez nej smazat , tak to po me chce akorad vycucnout prachy ! (musim si ten program koupit) tak ho smazu , ale na liste ten odkaz je stale , i kdyz dam prez ovladaci panely Skryt , tak az PC znova zapnu tak je to tam porad !! Kámos to mel taky ,a rikal ze to je uz zazrany ve windowsech , a ze se toho jen tak nebavim ,on musel pry formatovat pc , a to se mi nechce !! Poradte mi pls jak se toho svinsta zbavim ? pls a dik

[mod]Do jaké třídy chodíš? Co máš za známku z češtiny?
Upraven titulek - původně jen "VirusBursters" (host)[/mod]

Zdarec lidi kdo mate problem z Critical system error tak si dejte stranku http://www.bleepingcomputer.com/files/smitfraudfix. php v ni dejte odkaz SmitFraudFix Download Link
ten pak stahnete rozbalite otervete ho klinete v nem poklikate na SmitfraudFix otevre se vam okno v tom okne date
Clean ( vycistit ) neboli 2 pockete jak se to dokonci proces kterej tam povali a zacne se neco delat s diskem tak pocitac resetujete !!!
A mate vyhrano !!!! kdyby ste nekdo nevedeli co a jak tak mi napiste na ICQ : 273-600-588

Ahoj, prosím poradí mi někdo jak se zbavit virusu v WINDOWS/system32.exe? Dostal jsem ho odkazem a pak jsem si měl něco uložit a to už mi houkal virus. Vždy ho vymažu, ale pravidelně se mi vrací a nevím co s tím. Mám jenom disk C a je docela přeplněný a byla by škoda ho zformátovat :( nad lištou se mi dělá žlutá tabulka s místem umístění. Prosím poraďte mi co s tím v PC se moc nevyznám, děkuju.