Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hlásič přijímaného hovoru

Ahoj, potřeboval bych s něčím pomoct. Pracuju ve skladu, mám tam malou kancelář ze které se často vzdaluju do prostoru skladu. Kancelář mám pořád na očích. Mobil nechávám v kanclu a potřeboval bych vymyslet nějaký hlásič - když mi začne zvonit telefon ať si toho všimnu i když jsem zrovna mimo kancelář. Dát třeba nějaké LEDky za okno, které by začaly blikat když začne zvonit telefon. Mělo by to být co nejjednodušší a levné. Ideálně kdyby to šlo napájet z USB nebo z jiného vývodu PC. Jiný nízkonapěťový zdroj tam nemám. Ale nevím jak na to...telefon položit na nějaké otřesové čidlo, pak čidlo zapnout a snímalo by vibrace mobilu? V elektronice se moc nevyznám....Mám v telefonu i NFC ale to asi na tohle použít nepůjde.

Mobil nechávám v kanclu

si ho ber so sebou, na monterkach mas isto hafo vreciek. Najlepsie riesenie byva casto to najjednoduchsie.
A nie vymyslat kadejake snimace a podobne blbosti. Mobil je od toho, aby sa nosil so sebou. Preco ho pouzivas ako neprenosny telefon? Blazon...