Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nokia E71, Menu Cíle, Internet

Nazarobjevil se takový nepříjemný problém v menu:
Menu, Ovládací panel, Nastavení, připojení, Cíle, Internet. Te´d nějak častěji se mi stává, že toto menu obsahující access pointy nějak zamrzne, tedy, že nejde any položka otevřít, menu nejde, zavřít, jde jen mezi položky listovat , jinak aplikace jdou přepínat, červené tlačítko ukáže plochu, ale okno furt běží na pozadí.
Změna kategorie, původně: Operační systémy (karel)

Verze softwaru: 054.003.
Navíc ve firmware se nechci hrabat, stačila aktualizace na tuto verzi, přibylo tam svinstvo typu facebook, ovi, bomberg které je v ROM a nejde smazat, navíc se pokaždé překopíruje na disk C.

Navíc po přeinstalaci firmwaru bych musel znovu hledat všechny patche (jestli vůbec existují pro tuto verzi), zkoumat, jestli jde telefon pro tuto verzi fw hacknout. Tohle jsem dělal naposled před 2 lety, a dnes bych si to musel všechno učit znova.