Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pujde na tomto PC hrat par her?

Chtel ych si koupit njaky PC ale ne drahy a ani npotrebuju nic extra...
A nasel jsem tenhle PC a zajima me jestly budu moci Hrat GTA IV (staci male detaily) a GTA Sa na Ultra nastaveni....

PC je:
Procesor: Pentium E5400 2,7GHz
Ram: 6GB DDR2 800MHz
HDD: Seagate 500GB SATA
Motherboard: ASUS P5QL/EPU
Grafika: ATI Radeon HD 4350
Zvukova karta: Terratec EWX24/96

Ta grafika je na hry totálně nevhodná,64 bit,dost možná DDR2 kšunt čili propustnost absolutně nevyhovující.Kdybys radši místo zvukovky,o který slyším poprvý v životě hodil co v tom máš za zdroj(Buhví kdes to vyhrabal).Hlavně že v tom máš 6GB RAM...to je skutečně důležitý.