Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová PC sestava

Zdravím.
Rozhodl jsem se, že si sestavím nový PC. Momentálně mám tuhle sestavu:
Základní deska: GIGABYTE M68M-S2P
Procesor: AMD Athlon 64 x2 5000+
Ram: 2x1GB
Grafická karta: Ati Sapphire Radeon HD 5770
HDD: Seagate Barracuda ES 320GB
Zdroj: Eurocase ATX 450W
OS: Windows 7 32-bit
Již ji mám cca 6let, jen grafickou kartu a zdroj mám rok. Využívám to k hraní her, mix hudby, photoshop, úprava a střih videa.
S čím mám problém:
Render 20minutového videa trvá půl dne.
Když natáčím videa z her přes Fraps tak mám malé FPS.
Součastné hry rozjedu na low detaily. Problém mám s GTA IV malé FPS a pomalé načítání textur, téměř nehratelná hra. AC3 malé FPS, ale šlo to hrát. Chtěl jsem zkusit CubeWorld, ale bohužel strašně malé FPS už v menu. No a hry co mají vyjít npř. GTA V, tak o tom si asi můžu nechat jen zdát.
Sestavil jsem si tuhle PC sestavu: http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_1PC80 11RWR011PRD011T27011KS6011KXK0118BF01
Cenu si představuji okolo 12 000Kč. Takže se ptám, je tahle sestava vhodná a bude fungovat? Ještě mi prosím poraďte nějakou levnější skříň. Nwm jestli to bude do moji starý pasovat.
Monitor, reproduktory, OS, klávesnici a myš mám.
Děkuji za pomoc a rady.

Fungovat to bude, ale
1. nic moc deska

2. za podobné peníze je už k mání HD 7870 skoro o 20% výkonnější
(u výkonu/rozdílu záleží na OC už od výrobce)

3. pokud tě nebaví čekat u zpracování videa, tak je potřeba dvou disků
(C systémový/zpracování a D datový/ukládání)

4. schází lepší chladič procesoru
(za týden po sestavení tady budeš bulet co s kraválem u "box" chladiče procesoru)

5. krabici alespoň Cooler Master Force 500 /1 100,-/

Tak jestli tě mohu poprosit, neposkládal by si to podle sebe? Tu desku, graf. kartu a chladič.
Mohu používat i ten starý HDD Seagate Barracuda ES 320GB? A poslední dotaz, jak poznám jestli se to do skříně vejde?
Děkuji.

Takto je to komplet a vyvážený -
http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_1RWR0 11KS6011T27011KXK0118BF011TH8011PJ201188U011WQQ010 TUP01
HDD Seagate Barracuda ES 320GB je Sata II takže by to šlo a to jako systémový C a ten nový 1TB jako datový D.

jak poznám jestli se to do skříně vejde

Rozměry krabice proti výšce věž.chladiče, délce g.karty, rozměry přídavných ventilátorů (120mm) a hlavně bedna musí mít slušné předozadní proudění luftu.

Super! Sice to je za 15 000Kč, ale co se dá dělat. Budu si to kupovat teda na CZC.cz, o pár korun to je levnější a ještě mi to asi zdarma sestaví. Právě že jsem se chtěl ještě zeptat, když si nekupuju OS jestli to půjde?

Tak starý PC se bude dále používat. Nemohu teda to HDD použít na OS. Takže jsem se podíval na SSD a našel jsem tohle:
http://www.czc.cz/sandisk-readycache-32gb/127325/p rodukt?q-c-0-f_2025538=sIntern%C3%AD&q-c-2-f_94358 671=sSSD&q-category-id=dg2hccc5p8j5l97476cua6enb3& q-c-1-f_2025079=sSATA+6Gb%2Fs&q-c-4-price=r800-150 0&q-c-3-f_2025059=r0-119
Je to dobrý? Chci to co nejlevnější, už takhle jsem překročil hranici o dost...

Deska ASUS M5A97 R2.0 - AMD 970 prý nepodporuje Ram Kingston HyperX Blu 4GB DDR3 1333. Takže jsem vybral Kingston Value 4GB DDR3 1333. Měl jsem to vybrat podle tohodle:
http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/mb/SocketAM3+/M5A 97_R2.0/M5A97_R20-Memory-QVL.pdf
Píšou tam tuhle KINGSTON KVR1333D3E9S/4G, ale našel jsem tu, jak jsem už psal Kingston Value 4GB DDR3 1333 Kód výrobce: KVR1333D3N9/4G.
Moc to teda nechápu.