Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc nechce načíst bios

Dobrý den mám v pc uplně prázdny hdd a chtěl sem si tam nainstalovat win. xp který mam přpravený na flšce ale když zapnu pc potřebuji se nejdřív dostat do biosu ale klavesnice jakoby nereaguje
načte akorát energy start pod tím intel celeron a uplně dole delete pro starrt biosu a enter pro start settap. Zkoušel jsem restartovat bios ale nic .

Poraďte prosím.

To pc před tím jelo.
A na tom okně se to zastaví.
Detekuje to cpu dole se ukáže delete start bios a enter start setap
a na hoře energy start
Jednou po startu to pc pískalo několikrát dlouze tak sem restartnul ios vytahl sem baterii a pak už né.