Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladače

Dobrý den, potřeboval bych poradit ohledně ovladaču které bych si měl nainstalovat do pc..nebo spíš všeobecně co bych si měl nainstalovat aby mi správně fungovaly hry a podobně.Taky bych byl rád jestli by se tu někdo našel kdo by mi poslal odkazy na stažení těchto věcí, protože já jsem na tohle úplné střevo a nevím kde to najít.

děkuji

omlovám se :D když sem to psal tak sem nechtěně smáznul poslední odstavec :D

Grafická karta: GeForce 9800 GT
processor:AMD Athon(tm)64 X2 Dual Core Processor 5600+, MMX, 3d Now (2 CPUs)
OS mám windows xp professional..nvm co víc napsat fakt se v tom nevyznám