Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy s viry

Dobry večer použil sem Fixwareout abych skontroloval kde a jake viry se v mém počítači nacházeji a napsalo mi to toto:Reg Entries that were deleted

Random Runs removed from HKLM

PLEASE NOTE, There WILL be LEGITIMATE FILES LISTED. IF YOU ARE UNSURE OF WHAT IT IS LEAVE THEM ALONE.

»»»»» Searching by size/names...

»»»»»
Search five digit cs, dm and jb files.
This WILL/CAN also list Legit Files, Submit them at Virustotal

Other suspects.
Directory of C:\windows\system32

»»»»» Misc files.

»»»»» Checking for older varients covered by the Rem3 tool.

chtěl bych vědět jesti to našlo nějaky vir...nerozumím tomu co mi to napsalo...díky moc za odpověd...

[mod]Zmena predmetu "Prosím poradte....", zmena kategorie z Operacni systemy.
Takze jsi spravne neuhadnul ani predmet, ani kategorii :-( (JaFi) (JaFi)[/mod]

Psalo ti to, ze vypsal i legitimni (soubory, ktere tam byt maji) a ze pokud si nejsi jisty, mas je nechat.

Bohuzel nepises ani seznam klicu, ani seznam souboru. Takze neni mozne rict, jetli tam nejake viry byly nebo nebyly.
Z tve strany je to pouziti programu, kteremu nerozumis, ani nevis, co dela. Vysledkem je obvykle smazani souboru, ktere system potrebuje.