Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ztracená data

Zdravím Vás, mam externí hdd a dnes mi zmizela celá složka, která obsahovala pro mě důležitá data. Můžete mi prosím poradit, čím by to mohlo být a pokud ano, tak čím by se dala obnovit?

Nedar bych o tyto data prišel. Díky moc za rady.

může to být chybou FS, chybou disku, chybou uživatele.

Obnova je nejlepší ze zálohy. Když ta data byla tak důležitá, budeš mít jistě minimálně jednu záložní kopii (spíše více). Nedokážu si představit, že by někdo uchovával důležitá data jen na externím disku, nebo dokonce na USB flash.

Než dojde na rýpání se v datech, doporučuji provést zálohu dat na diskových oddílech. Postupy anaýzy a záchrany jsou tu popsané mnohokrát. Použijte prosím funkci hledání v pravém horním rohu stránky.