Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čo je s google chrome?

Dobry den,

nainstalovala sa mi nova verzia chrome a odvtedy sa pri nacitavani niektorych veci uplne spomalil.

Nacitavam gmail a sekne sa na par sekund. Nacitavam google plus a sekne sa. Otvorim google.sk a sekne sa. Navyse mi to v google analytics pise divne znaky. Vo firefoxe analytics ide.

Vsetko ma spojitost s google. Ostatne ide v pohode! Aj vam sa to deje?

nepoznal som doteraz túto utilitu, nemám dojem že ju potrebujem spoznať ...

je mi jasné jej použitie v prípaade opakujúcich sa úloh, bežnému userovi je však k ničomu
existuje niekoľko, rokmi výborne vyladených download managerov pre Windows,

wget, ovládaný cez príkazová riadok mi už nejak nechutná ...

Vyzkoušel jsi jí vůbec někdy?Opera je docela povedený prohlížeč,daleko lepší než chromák,kterej navíc v poslední době blbne aj mě na všech počítačích doma.A Internet Explorer?Tak to je kapitola sama pro sebe....k tomu se radši nebudu vyjadřovat(Otřesná rychlost bezpečnost nulová a tuna balastu co do toho Mrkvosoft nacpal).