Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Error Code - 6003 při instalaci hry FEAR

Dobrý den chci se zeptat, když chci nainstalovat hru Fear tak se mi objeví
Setup has experienced an error
Please do the following:
-close any running programs
-empty your temporary folder
-check your internet connection

Error Code -6003

Prosim pomozte mi uz sem z toho zoufalej ?
Predem děkuji

[mod]Úprava nadpisu ("Error Code -6003") a verzálek (Kurt)[/mod]

Nabuduce si vypni caps-lock predtym nez sem nieco vlozis.
Tu mas vysvetlenie tvojej chyby.
Error Code 6003 'No header record'
Error Code 6003 is generated when a file is submitted without a Record Type (RT) 001 - Header record. The header record is mandatory to identify the source of a transaction file.
Bohuzial dovody preco tato chyba nastane mozu byt rozne takze sa to tazko urcuje.
Mozes pouzit systemovy nastroj SFC (SYSTEM FILE CHECKER) ci nemas poskodeny nejaky SYS files.
Navyse si zabudol dost dolezitu vec a to napisat svoju hw konfiguraciu.
Skus spravit to co ti odporuca program. Zavriet vsetky rezidentne programy, vycistit komplet tempy (aj od hidden files) a skontrolovat internetove pripojenie.