Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tovarni nastaveni

Ahoj .... updatoval jsem andrkin na mem galaxy ace 2 a mobil se nehorazne seka ... chtu to vratit z5 ... otazka zni ... kdyz dam tovarni nastaveni zmení se z5 i android nebo se jen vymazou data ? Diky

Tvuj "andrkin" zustane, vymaznou se pouze data. K tomu abys to dostal zpet musis podstoupis stejnou proceduru - stahnout obraz predchozi verze a pres ODIN jej tam nahrat.

Mozna se ti to seka proto, ze jsi nevycistil pred upgradem uloziste. To je skoro povinnost, abys novy android nahraval na cisty telefon.

Zkus psat tak, aby lide nemuseli lustit ten tvuj cool style.