Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak nainstalovat Avira free antivirus 2013

Dobrý den zjistil jsem že pokud zakážu spouštění antiviru msconfig v "po spuštění". Aby pc rychleji naběhl ale pak nejde otestovat soubor když označím soubor v pc a chci pravým tlačítkem myši vybrat s nabídky otestovat antivirem po kliknutí se neotevře okno antiviru s průběhem testovaného souboru ani nezobrazí výsledek testu.
Jde to když spustím antivir a v programu antiviru najdu z možností otestovat soubor a vyberu určitý adresář se souborem v pc.
Mám nechat zaškrtnutý aby se antivirový program spouštěl při startu zapnutí pc ?

Používám AVG fre verzi. Ale kamarád mi říkal nech vyzkouším Avira free antivirus 2013.
Chci se zeptat a poprosit o radu jak správně nainstalovat Avira free antivirus 2013 nejlépe i s ukázkou scren obrázky ?
Co si myslíte mám instalovat i Toolbar součást antiviru ?

Myslím že to spomaluje prohlížení internetu i spomalení pc. Někdo mi tady řekl že to jsou sračky se nemají instalovat.

Ale kamarád mi říkal nech vyzkouším Avira free antivirus 2013 - kamarad nevie o PC nic.
Co si myslíte mám instalovat i Toolbar součást antiviru ? - nie
Někdo mi tady řekl že to jsou sračky se nemají instalovat - to ti rekl velmi spravne.