Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem obnovení pc

dobrý den..chtělbych se zeptat existuje nějaký způsob jak obnovit pc.? mám ho neuvěřitelně zasekaný..videa na youtube už skoro ani nejdou..mám win 7 ale nemám cd.? jde to nějk bez něj aby ten pc byl zase jako dřív.? díky

pc sis zabordelil ty, žádné "samo".
- odinstaluj kradený soft a všechno co nepotřebuješ
- pokud máš zálohovací sw acronis true image, se nediv, jeho běžící služby zastavují jednojádrové procesory
- zkontroluj sutomaticky spuštěné programy po startu a zbytečnosti zakaž
- odspywaruj pc
- zakaž v prohlížeči ve správě doplňků ty pochybné
- sleduj ve správě úloh - procesy - zobrazit procesy všech uživatelů - setřídit podle %cpu: co ti žere výkon

já vím že jsem si ho zabordelil sám..
jenže já už jsem se hodněkrát snažil všechno to mazat ..
nejsem moc expert v PC takže to co jsi mi tu napsal nerozumím ani polovině..:)
nebyl by někdo ochotný třeba s Teamvievrem se mi na to podívat a udšlat potřebně věci.?
je uplně jedno co se vymaže..hlavně že poběží .
:)
Děkuji

odinstaluj kradený soft a všechno co nepotřebuješ

tomu rozumíš. už je provedeno?

pokud máš zálohovací sw acronis true image, se nediv, jeho běžící služby zastavují jednojádrové procesory

zjevně nemáš, když nevíš oč jde.

zkontroluj automaticky spuštěné programy po startu a zbytečnosti zakaž

v nejhorším nepřehledný msconfig.exe, raději ms autoruns nebo codestuff starter, odškrtnout co nemá běžet.

odspywaruj pc

například superantispyware.com

zakaž v prohlížeči ve správě doplňků ty pochybné

každý prohlížeč má v menu nastavení správu doplňků. zakaž různé toolbary vyhledávačů a her.

sleduj ve správě úloh - procesy - zobrazit procesy všech uživatelů - setřídit podle %cpu: co ti žere výkon

taskmgr.exe, viz popis. důstojnější náhradou je ms process explorer.

na řešení přes teamviewer je tu placená poradna.