Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Operační system

Dobrý den , já mám Linux slax a nic tam nejde nainstalovat a mám to přes flashku protože mi odešel pevnej disk :( nevíte někdo jak bych tam moch dát třeba Mac nebo windows nebo prostě nějakej operační systém aby tam šel Adobe photoshop nebo Sony vegas a pár her ?

njn mě nejdou instalovat ani moduly mě seto zeptá v čem to chci otevřít a já nwm včem jetam systém , nástroje , hry ... když otevřu třeba nástroje tak tam je ještě Ark , Kate , Kcalc ... nebo v systému je Dolphin , KlnfoCenter ... a když z těch výběrů vyberu tak to stejnak nejde