Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejlepší notebook do 23 tisíc ?

zdravím, budu prodávat svůj stolní počítač a přecházet k notebooku.
Tím pádem chci aby notebook byl i herní, aby rozjel nové hry alespoň na střední detaily
(doufám, že třeba i GTA 5 či BF4)
Preferuji procesor i7..
Jaké by jste měli pro mě návrhy ? Mě se osobně nejvíc líbí tento i hardwarově je velmi dobrý, co myslíte?
http://www.alza.cz/asus-n56vv-s4027-d458881.htm#po pis
Ještě jsem našel tento, ale nevím.
http://www.alza.cz/lenovo-ideapad-g510-dark-metal- d450218.htm#popis
Prosím pište návrhy a odkazy.
Upravena velikost písmen. (Kurt)

Měl jsem doma Lenovo na opravu a nechtěl bych ho ani náhodou. Urvané panty a tím pádem to obsral i spodní plast. Jak se vyrvali ty panty, tak to urvalo kontakty od konektoru nabíjení. HDD uvařený, musel jsem dát nový. Je zázrak že to vůbec přežila deska toho noťasu.
Edit: Konkrétně to byl tento model: http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051400 060000001862&Search=Lenovo%20IDEAPAD%20G570%20&Sea rchType=2

Ano, NTB za 10000 bude proste vzdy smejd, kdyby jste si priplatil par korun, muzete mit kovove panty a nikdy by jste to neresil. Rikam to sam, ze si Lenovo temi lacinymi modely jen ublizuje a kazi jmeno. Uzivatel nevidi neoceni usetrenych 5000 a nechova se k tomu jak ma (panty ,ani plastove, se sami od sebe neurvou)

Zlatý časy IBM.Každopádně s těma plastovýma pantama bych se hádal.Plast se časem unaví a ochotně praskne i při normálním používání.