Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní ntb do 15 000

Zdravím, mám v peněžence 15 000 Kč a rád hraji hry,

Hledám herní ntb , protože rád hraju všechny hry co jsou. např ( Battlefield 3, CoD BO, Dota 2 apod.. ). - nechci valit hry na nízke minimálně na střední

Hledám takový ntb, který nemusí moc dlouho vydržet , protože bude stále zapojen v nabiječce a také aby dlouho vydržel bez velkého zahřátí a aby nebyl moc hlučný.

A já vás prosím, protože tomu moc nerozumím a jsem z toho jelen, aby jste me poradili takovy ntb do 15 000, ktery me bude podle techto informaci vyhovovat. Maximální hranice je 15 000, uvítám každou radu a když mě pomožete s vyběrem budu moc rád !!!

Díky

Pojem "herní notebook" je totiž úžasně lživej ale taky chytlavej a prodává.Prodejci pochopitelně nezmíní fakt že po nějaký době ty plečky odcházej,nemaj ani zdaleka takovej výkon jako prodejce avizuje a do toho když s ním jen malinko cvakneš o stůl tak se Ti to rozsype v rukách.