Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Omezení současně stisknutých tlačítek

Dobrý den,

mám takový problém...vlastním notebook Acer 3102WMi. Je možné někde ve Windows nebo v Biosu nastavit max. počet současně stisknutých tlačítek? Př. při hraní Pro Evolution Socceru běžím sprintem ze strany na bránu ale nemohu vystřelit protože už to na posl. stisknuté tlačítko(tzn. střelba) nereaguje. V tuto chvíli jsou stisknuté tyto tlačítka: 2 šipky(šikmý běh),sprint a střelba. Na mém klasickém PC se tento problém nevyskytuje. U kámoše,ale ano. Nejspíše to bude v nastavení. Ale nevím,kde to hledat...

Díky za radu!

Jooky

Treba si kupovat slusne klavesnice, nie geniusy, a najlepsie nie cinske. Napr. cherry made in germany zvyknu byt slusne (aj ked designovo to nie je ziaden skvost ale zvlada 4-5 naraz stlacenych klaves).
Neda sa to nikde nastavit (to si predstavujes ze bude niekde nastavenie "nech mi funguje klavesnica nahovno" : "Yes"/"No" ? :-))