Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nabídka start

Dobrý večer, kam zmizely všechny záložky? když jsem otevřel NABÍDKU START a dal VŠECHNY PROGRAMY otevřel se strom s programy a vybral jsem si co chci. Ted po otevření je tam jen internet ex. a par dalších. Jedná se o Win 7. Nic jsem nedělal. Ps: napsal jsem par písmenek a vždy vyjelo i to co sem hledal ted to nic ani nenajde. např oficci nevím jak budu otvírat.

Díky

V Program Filel bylo samozřejmě vše naistalováno ale prostě všechno zmizelo z Nabídky start( převažně vše co je naistalováno)
No vyřešil jsem to obnovením systemu nějkaý den zpět a je to tam všechno. Ovšem budu rád za radu proč se tak stalo.