Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lze vymazat Temp?

Prosím, lze vymazat soubory ve složce C:\Documents and Settings\"uživatel"\Local Settings\Temp? Mám v CCleaneru nataveno vymazávání dočasných souborů, ale teď jsem zjistil, že je tam toho nějak moc (cca 40 MB), ale nevím, jestli se CCleanerem nevymazávají Temp v jiném adresáři...
Děkuji

Ano, i ty ostatní složky můžeš vymazat.
Ačkoliv moc nechápu smysl. Myslíš, že tím získáš nějaké místo na disku? V dnešní době gigabajtových kapacit je to snad zanedbatelné, ne? Stejně se Tempy za chvilku zase zaplní. Nastav jim pevnou velikost, která ti vyhovuje a dál bych se o to nestaral.

Prosím tě, cos to mazal? Měls vyhodit jen obsah toho tempu. Tam snad žádnou složku History nemáš, ne? Že tys vaházel i něco o úroveň výš? I ty jeden! To nedělej nebo si ten profil domrvíš (tímto se omlouvám hostovi: ano, souhlasím s tím, aby v tomhle případě tam všechny soubory zůstaly).

Pavel

Předmět: Re: Lze vymazat Temp?
Autor: Martin P.
Datum: 18.11.2006 16:29

Ale je divné, proč se nemažou přes CCleaner, že by se mazaly pouze Windows/Temp?
A myslíte, že mohu vymazat i složky Cookies, History a Temporary Internet Files, které jsou obsaženy v Temp? Odpovědět
-------------------------------------------------
Předmět: Re: Lze vymazat Temp?
Autor: host
Datum: 18.11.2006 16:30

Ano, i ty ostatní složky můžeš vymazat.
Ačkoliv moc nechápu smysl. Myslíš, že tím získáš nějaké místo na disku? V dnešní době gigabajtových kapacit je to snad zanedbatelné, ne? Stejně se Tempy za chvilku zase zaplní. Nastav jim pevnou velikost, která ti vyhovuje a dál bych se o to nestaral.
Jaká otázka, taková odpověď.

Aha, jenže tady nám vzniká trošku problém v komunikaci. Je pravda, že ses zeptal na smazání složek a host ti k tomu dal svolení, ale řekl bych že nikoho soudnýho by nenapadlo, že nemyslíš pouze jejich obsah, ale i složky jako takový.

Smůla, no. Tak si je tram zase vytvoř a je to.

Pavel

Jistota je jistota. Nemysli si, já toho taky dost domrvil. Tomu se prostě nevyhneš. Doporučím ti udělat si zálohu (image) systémovýho disku a pak se v tom vrtej do aleluja a až to poděláš komplet, tak si systém zase obnov ze zálohy.

Nebo si nainstaluje VMware server a do něj WinXP a pocvič se tam.

Pavel

spíš to vypadá že ses někdy rozmáchnul myší a přesujnul tyto složky do podadresáře temp - mrkni se pro jistotu jestli se ty samé adresáře neválejí přímo v ...\local settings

pokud si chceš zkontrolovat/obnovit správné nastavení těch cest bez rýpání se v registrech, stáhni si www.regino.sk - tuším záložka systém - cesty
spybot search&destroy je můj oblíbený antispyware, i když jsem ho už dlouho neměl k čemu použít :)