Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Smartfone do 4k

Ahoj. Mam sanci sehnat smartfouna s androidem 4...
Vnitrni pameti nad 2gb, 800mhz cpu a vys ale hlavne s ochranou proti vode a poskrabani?? To je nejhlavnejsi. A taky at nevypada jako treba CAT pogumovanej. Neco jako xperia miro, ta ale nema ochranu proti vode. Diky

Pád do louže chápu, ale ta fotka při mrholení musela být pořádná smůla, nebo jenom náhoda. Každý telefon, který jsem kdy měl, si prošel použitím za deště. Byly to Nokie 3410, 3510i, 6230i, N73, E71, N82 a N900, potom HTC Sensation, ZTE Blade, Samsung Galaxy S4 a nikdy mi žádný z nich neumřel na následky deště.

Konkrétně to byl zte blade 1. Připadalo mi to jako postavený ze zbytků, co firmě zbylo z lepších telefonů. No měl jsem ho 20dní. Při reklamaci samozřejmě byl problém. Vniknutí neznámé kapaliny. No, ten Foun, pokud jsi ho měl byl hrůza. Na netu se sekal. Facebook byl úplně zasekanej. No, číny se od tý doby vyhýbám. A teď cina lenovo?... Lidi ho pochvalují až na to, že nemá český jazyk

Tak jsem si projel neco o tom lenovo. Az na tu cz, ktera je pry z 90%cz a zbytek en. Tak je dobrej. Jenže zase si lidi stěžujou, že to hází chyby v googleplay a celkově to hází chyby. Pak při připojení nabíječky nefunguje dotyk. Musí se reklamovat usb. No nenašel by se nějakej jinej smartphone? Motorola, nebo něco takového. Já hledám ale nic nenacházím. Škoda, ten lenovo se mi libi

Prodal jsem HTC Sensation, když nepočítám zálohu ve skříni, tak mám teď 3 telefony: Samsung Galaxy S4, Nokii E71 a první ZTE Blade. ZTE je naprosto v pohodě, mám v něm Android 4.2.2, funguje skvěle. Za 1600 proti němu nemůžu říct ani slovo, samozřejmě, že víc jak desetkrát dražší telefon bude plynulejší a ve všech ohledech lepší, ale s ohledem na cenu mi vyhovuje. Hlavní využití je místo MP3 přehrávače a jako chytrá varianta hospodového telefonu, když mám o Galaxy S4 strach.

Já jsem tam měl starej android 2 . A jestli ho použitáš jako mp3ku tak to Tě lituji. Poslech tam je hroznej, jako tlampač na nádraží. Na sluchátkách. Nebyl tam ani ekvalizer. myslíte, že mám jít do toho lenova? Akorát mě zaráží ta čeština. Prej tam Mironet cpe nějakej svůj překlad do češtiny. Už to vidim tu hlášku os: you have nedostate%n% hardware nastaven%. To bych nerad