Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hodnota herního PC

Zdravím rádci, potřeboval bych odhadnout od někoho kdo je v tomto zběhlý cenu PC. Dostal jsem se do menší krize tak pc si musím odpustit.

Intel Core i5-3570K CPU @ 3.40GHz,
16,0GB RAM (2x8GB)
NVIDIA GeForce GTX660TI
SDD 120GB
HDD 2TB
Zdroj 500W
Windows 7 64bit

A k pc monitor LED 22" Asus, Podsvícená klávesnice, Myš, Repraky-bassák,

Pokud je třeba vědět ještě neco tak dopíšu, stačí jen orientační cena za kterou by se to dalo relativně rychle prodat.

Díky předem za odpovědi.

Zkus to i tady v bazaru, hodne tu lidi shanej PC do 14.000,- takze za tu cenu bys to mohl prodat rychle. Pocitac vypada slusne.

Jinak opravdu velmi jednoduche, mrknout do alfy na soucasne ceny komponent a odecist by mohlo stacit tretinu ceny vzhledem k tomu, ze je to jeste 0,5 roku v zaruce.