Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypalování CD a DVD

Ještě bych se chtěl zeptat prosím,používám na vypalování program Nero7 a když vypálím kamarádovi nějaké písničky,tak má málo basů nebo moc víšek.Údajně se to dá nastavit v tom Neru-basy víšky-středy...Je to pravda??Moc tomu nerozumím...

A ty písničky jsou jako klasické audio nebo třeba MP3?

Když mu je vypálíš, tak má přesnou kopii toho, co máš na disku - k tomu je Nero určeno. A jestli má i přesto málo basů nebo moc víšek, je to způsobeno rozdílným nastavením reproduktorů nebo mixeru v audio přehrávači.