Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Licenční číslo k Windows XP

Zdravím všechny
Mam takový měnší dotaz, před nedávnem jsem si koupil originál Windows XP Professional, ovšem cca před týdnem mi vykradl auto a přišel jsem o veškerou dokumentaci tykajicího se tohoto operačního systému (krabici, učtenky, a samozřejmě licenční čislo), ale o instalační cd jsem nepřišel, protože jsem ho zapoměl v notebooku, tak ted se dostávám k jádru svého problému, jak bych mohl zjistit licenční číslo k zakoupenému systému. Nevim, ale na tom cd je nějaké výrobní číslo, tak jestli by to nešlo nějak přes něho zjistit. Díky moc za jakoukoli radu. J.V.

Pokud Windows nemáš nainstalované tak se obávám že Ti není jiné pomoci než nákup nových Windows. Když Ti někdou ukradne autorádio (které jsi zaplatil) tak také máš několik možností; uvažujeme-li situaci (která nejspíš nastane) že policie pachatele nechytí:
1) Koupě nového autorádia
2) Nemít autorádio a obejít se bez něho
3) Získat jiné nelegální cestou; spáchat trestný čin
Tak si vyber...]:)

Já nevím jak vypadá lisované CD Windows, ale mám pocit že výrobní číslo CD nemá vazbu na seriové číslo požadovaná k instalaci. Jak jsem uvedl výše, existují tři možnosti, je jen na Tobě jakou zvolíš. A bez seriového čísla je podle mne originální lisované CD dobré akorát tak k tomu ho vzít a po někom hodit. Nebo sehnat (koupit) to číslo.