Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace ovladačů

Dobrý den pravě mám čistě nainstalovyný os windows xp pro sp2.
Potřebuju nainstalovat ovladače ale nevým přeně v jakém pořadí.
A nemám cd od instalace zakladní desky a nepodařilo se mi najít instalaci ani na internetu.
Pomozté prosím.
Moje zakladka shuttle ab52p.
Díky za odpověd.

Nemáte nainstalovány ovladače grafické karty. Budete muset zjistit, co je zač - buď najdete návod, nebo CD, nebo doklad o nákupu, nebo otevřete PC a podíváte se na samolepru, nebo stáhnete GPU-Z: download_gpuz spustíte, na otázku, zda chcete program instalovat odpovíte No a v zobrazeném okně si přečtete údaj v políčku Name.

Při instalaci grafického ovladače mi vyskočila hlaška warning Mincrosoft .net framework 2.0 is required to run ATI Catalyst Control centre Please download and install the software from Microsoft website.

Tak ted nevým co s tím dál.