Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Programy přestávají pracovat

Zdravím,mám takový problém. Nevím zda to napsat sem a nebo do poradny pro hry,ale netýká se to snad jen hry. Po chvilce hraní hry (konkrétně Dragon Age:Origins) hra najednou spadne a všechny programy na pozadí spadnou. Skype,internetový prohlížeč,vše vypisuje "program exe přestal pracovat". Programy které spadnou už nelze zapnout,až po restartování počítače. Jsem si skoro jist že to není tou hrou, protože kdysi jsem se s tímto problémem setkal, nebyla to ta samá hra a po nějaké době tento problém sám vymizel. Dnes se to po hodně dlouhé době stalo znovu, 2x, obojí při hraní této hry. Předem děkuji za rady a možná řešení.

Jsem zvyklý tak hrát,i novější hry takže si nemyslím že by se PC vařil nebo by měl problém to utáhnout. Hra je to už staršího data,samozřejmě jsem zkoušel i povypínat všechny programy na pozadí co se daly,hra spadne tak jako tak a programy se podaří spustit opět až po restartu PC. Novější hry utáhnu bez problémů takže si nemyslím že problém by byl s HW.

já si myslím, že by to taky nemuselo být hrou,, já mám ramku jen 4gb, přímo hroznej větrák, a zdroj taky nic moc. Hraju hru (panzar) , skajpuju, poslouchám hudbu,, a nic nepadá.. A to mám slabý pc.. já bych si určitě zkusil vyměnit některé ty součásti v pc... každopádně jestli ti tohle dělá tak bych před tím než zkusím měnit hardware, bych zkusil měnit software,, Skype zkus vyměnit za TS3, prohlížeč za prohlížeč od steamu, a zkusil zmírnit detaily ve hře.

No hardwarem to podle mě nebude,hrávám novější hry,bez problému. Až na 4 gb ramky a grafiku (Radeon HD 4870) je počítač relativně dobrý (procesor AMD Phenom II X4 955 a ostatní komponenty podobného data a ceny) dále si nemyslím že by to mělo něco dočinení s tím že to je Skype nebo prohlížeč,když u ostatních her (i novějších,např. Mass Effect 3) mi to nedělá a hraju s nimi spuštenými.

No tak jsem to projel a nevím zda je toto to co hledám ale k době pádu jsem tam našel 2 políčka CHYBA kde vypisovalo toto :

Název chybující aplikace: DAOrigins.exe, verze: 1.5.13263.0, časové razítko: 0x4eb1a54c
Název chybujícího modulu: msvcrt.dll, verze: 7.0.7601.17744, časové razítko: 0x4eeaf722
Kód výjimky: 0xc0000005
Posun chyby: 0x00009b60
ID chybujícího procesu: 0x720
Čas spuštění chybující aplikace: 0x01cea3dd576c319d
Cesta k chybující aplikaci: C:\Program Files (x86)\R.G. Catalyst\Dragon Age 1.05\bin_ship\DAOrigins.exe
Cesta k chybujícímu modulu: C:\Windows\syswow64\msvcrt.dll
ID zprávy: f7cb6a57-0fd1-11e3-8d14-50e54959462c

Název chybující aplikace: Skype.exe, verze: 6.6.59.106, časové razítko: 0x51c4194f
Název chybujícího modulu: Skype.exe, verze: 6.6.59.106, časové razítko: 0x51c4194f
Kód výjimky: 0xc0000005
Posun chyby: 0x000160a8
ID chybujícího procesu: 0xdc4
Čas spuštění chybující aplikace: 0x01cea3c5e4ff76eb
Cesta k chybující aplikaci: C:\Program Files (x86)\Skype\Phone\Skype.exe
Cesta k chybujícímu modulu: C:\Program Files (x86)\Skype\Phone\Skype.exe
ID zprávy: fd605483-0fd1-11e3-8d14-50e54959462c

Muzu se mylit, ale msvcrt.dll je systemova knihovna, ta spadne a nasledne spadne vsechno, co ji vyuziva.

Zkusil bych otestovat RAM (memtest) a pripadne prepsat tu knihovnu, snad by mela byt na instalacnim CD Windows nebo tu spravnou pro tvuj system najit nekde na netu.

Tak nakonec jsem to vyřešil. Původně jsem se snažil .dll nějak opravit,dokonce nahradit,ale ani jedno nepomáhalo. Nakonec jsem se na internetu dohledal,že problém je teda nakonec asi ve hře. Stačí při každém spuštení ve správci úloh nastavit spřažení a použít jen jeden procesor. I tak děkuji všem za ochotu :)