Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přeinstalace WinXP ze skrytého oddílu a změna jazyka (CZ,SK,EN)

Dobrý den,
mám netbook a ze skrytého oddílu jsem přeinstalovával WinXP. Chtěl jsem čistou instalaci, jelikož už s ním pracovat nebudu.
Původně jsem si po zakoupení zvolil Anglický jazyk - měl jsem po prvním spuštěním výběr mezi českým, slovenským a anglickým jazykem).
Teď po přeinstalaci mi to volbu jazyka nenabídlo a jazyk zůstal anglický.
Můžete mi poradit jak zavést instalaci v české mutaci?

Je to Acer One Aspire 532.

OS je legální!

Děkuji

ze skrytého oddílu jsem přeinstalovával WinXP

jak presne? Nebolo tam nahodou viac volieb obnovy? Napr. aj nejaka uplna factory obnova?

Inac ak tam vyrobca nahodou pouzil nejaky jazykovy balik MUI, tak sa to nastavuje v ovl.panely - miestne jazykove nastavenia.