Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kazení sluchátek

Čau.. pokazily se mě sluchátka (nechápavím spůsobem). Normálně poslouchám hudbu a z ničeho nic jedno sluchátko přstalo hrát. Už se mi jich tím samím způsobem pokazilo snad 5, většinou se to stávalo po 3 měsících.. (takže jsem to neřešil), ale včera a dnes se mi tak pokazily dvoje (ty se pokazily tak, že jsem měl jedno sluchátko v uchu a druhé venku, to v uchu přestalo hrát a to venku hrálo..). Nevíte čím to může být? že by špatná síťovka?.. mě nic jiného nenapadá :/.

předem děkuji za rady a odpovědi ;)
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Mám pocit, že ty výrobky jsou prostě nekvalitní. Koupil jsem synovi Creative Fatality http://www.alza.cz/headset-creative-hs-1000-d99710 .htm?kampan=adw2_audio_creative-produkty&gclid=CNS pw-nJnrkCFYKS3godLzIAgg po asi půl roce přestaly fungovat, po velmi problematické opravě v polském servisu /jen zkrátili šňůru/ ještě chvíli fungovaly, druhá reklamace polským servisem nebyla uznána pro údajné mech.poškození/nic takového jsem nepozoroval/,tak jsme to nechali být-nemělo cenu se s nimi hádat a syn si vybral nové Creative Sound Blaster http://www.alza.cz/creative-sound-blaster-tactic3d -rage-wireless-d349234.htm a opět po asi půl roce jsou na reklamaci, prostě přestaly z ničeho nic fungovat. To nemluvím o asi desítce "obyčejných" sluchátek, které jsme už vyhodili.

To nemluvím o asi desítce "obyčejných" sluchátek, které jsme už vyhodili.

Ano, nevydrží to, tak se s tím smiřte a kupujte jako já sluchátka v Interšápru za 59kč. Kupuju je po 5ti. Navíc dřív byly za kilo, ted za 60.. daleko lepší jich koupit deset než jedna dražší sluchátka ;)

tak v šupliku, když je nepoužíváš vydrží dobrejch 27 let..

Když máš konektor sluchátek na stehně na noze ze kterou ujdeš denně 12km, načež hodíš mobil do dressu na kolo a kabel ohybáš tak aby se vešel pod dress, semtam ho vytahnuješ, hmatláš tam po slepu, v každé křižovatce, kam nevidíš, aby jsi znížil hlasitost a po vyjetí ze křižovatky, to zase dáváš na max.. tak opravdu - sluchátka za 59kč je ta nejlepší volba.

kolega měl v práci uzavřené sluchátka, které měli normálně vyměnitelnej celej kabel - "jack-to-jask". Já jsem si je chtěl koupit také, ale na domácí použití jsem šel ještě dál a koupil bezdrátová uzavřená sluchátka.

Zavisi aj od toho jak s tym zaobchadzas. Ked tu snuru moc natahujes tak sa ten mikrometrovy cinsky dratik v tom urve.

Druha moznost je nahovno zvukovka ako uz bolo naznacene (nemalo by sa to stavat ale u cinskych zvukoviek je mozne vsetko)

Tretia moznost je ze neodchadzaju sluchatka (over si ich v nejakom mp3 prehravaci) ale mas proste len blby kontakt na zvukovke a proste raz ide a raz nejde