Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafika - vypadávání z her do černé obrazovky

Dobrý den.Potřeboval bych poradit ohledně grafické karty Nvidia 7600 GT 256MB DDR3.Dnes jsem ji nainstaloval a z přiloženýho cd jsem přidal drivery.Skusil jsem spustit 3D Mark 2005 abych zjistil rozdíl výkonosti oproti mé puvodní grafice ( Ati Radeon 9550 128MB ).Bohužel v pulce testu mě to vyhodilo a to tak že i monitor se sepnul a zustala jen černá obrazovka.Hlásil že nemá signál.Jinak PC běželo pořád jen jsem neměl obraz a jen černou obrazovku.Vše bylo v pořádku až když jsem PC vypnul a zapnul tak vše naskočilo do windowsu jako při restartu.To samé mi dělalo i u nejnovějších her např. NFS Carbon.Nastavil jsem rozlišení obrazovky a kvalitu grafiky nejvyšší ale jakmile jsem se vrátil do hlavního menu zase mě to vykoplo na černou obrazovku.Jedině u her které jsem měl již nainstalovaný např Blitzkrieg 2 a Splinter cel Pandora tomorow se nic nestalo a mohl jsem je hrát na plných detailech.Vlastním AMD Sempron 2800 + , 512+256MB DDR,80 GB hardisc a základní desku 7VT600P-RZ(C)AGP.Díky za každou radu

Tak chlapi je to vyřešeno :-) Víte co to bylo?Blbej podělanej kablík špatně zapojenej ;-) Díky vám všem za rady a snad vás už nebudu potřebovat ( bez urážky ne že se někdo nafoukne ) :-D Jinak pro zajímavost 3D MArk 2006 mě udělala na 2763 bodu.Ještě jednou dík.Uff a jde se na jedno :beer: