Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr skříně

Ahoj ahoj, měl bych takovou speciální prosbu :)

Budu si vystavovat PC sestavu a základní kámen by asi měla být skříň, brouzdal jsem všude po netu a chtěl bych tedy poradit od Vás, profíků :).
Chtěl bych něco velkého, nejlépe Bigtower s průhlednou stěnou, aby mi to mohlo svítit jako elektrárna, pro někoho hnus a mě se naopak líbí když vidím střeva PC :)
Chtěl bych, aby byla skříň perfektně chlazená s prachovými filtry :) Již jsem sem jednou psal, ale dotaz byl směřován trošku jiným směrem :) Tak se omlouvám pokud se toto bere jako SPAM. :)

- kvalitní chlazení
- prachové filty
- hodně prostoru
- skleněná stěna

Děkuji za Váš čas :)
Cenu do 4500 tisíce :)

Už potřetí ti píšu!
Bez uvedení HW, který budeš kupovat, nemá cenu hledat krabici.
(HW = deska, procesor, g.karta, chladič a zdroj)

základní kámen by asi měla být skříň

1. základem PC je a zůstane deska
2. zdroj
3. chlazení = chladič
4. a až potom krabice která musí odpovídat rozměrům použité desky, délce g.karty a výšce chladiče.
A ty tvrdohlavě začínáš od konce, k čemu ti bude Bigtower pro sestavu mATX - ITX, nebo zdroj s krátkýma kabelama ..........?