Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WinRar po zkušební době ??

Stáhl a nainstaloval jsem WinRar 3.61 cz , který byl označen jako freeware,ale stále se odečítá čas vypršení zkušební doby.Bude po těch 40 dnech stále funkční nebo bude nějak omezen?

My, co jsme stihli před pár měsíci registraci 3.51 (speciální nabídka platná 24 hodin: legální registrace zadarmo), jsme za vodou ;-)

Na některých serverech je uživatel poněkud mystifikován, když je mu nabízeno něco zdarma ke stažení. To ale neznamená, že onen soft je zdarma - pouze to, že za vlastní akt stahování nemusíš platit. Trošku to zavání klamavou reklamou...