Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová PC sestava

Ahoj, podávám tedy nový dotaz ohledně toho, že budu sestavovat nový PC.
Pc by měl být předurčený hlavně ke hrání počítačových her, celkově by měl být PC výkonný, aby byl schopný utáhnout rendering 3D objektů v programech jako je Cinema4D apod,
Photoshop by taky neměl dělat žádný problém. Operační systém si seženu sám. PC si dokážu sestavit sám, už jsem některé počítače skládal.
Počítač bych skládal tak, že bych každý měsíc podokupoval nové součástky, limit bych tedy stanovil na 25-30tisíc.
Používám již můj 24,5' LCD monitor s rozlišení 1920x1080.

Již mám Harddisk o velikosti 1TB 7,2k ot/min.
+ tedy ten Monitor 24,5', nepotřebuji SLI grafiku, zatím bych nevyužil.
Mám úlet na velkou skříň, kterou mám již předem zvolenou, snad s tím nebudete mít problém :)
http://www.czc.cz/nzxt-phantom-bila_2/83840/produk t

Pokud to má být herní a částečně občas pracovní tak za tu cenu by to šlo takto.
Návrh Intel i5 K IB bez OS Win, disku a sestavení /25 426,-/

http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_1KS70 11QQS011Z79011HIW010UF7011LIS0116QW011XQD01

Ovšem tvůj způsob každý měsíc něco je nešťastný už proto, že to takto bude trvat x měsíců a za tu dobu nemusí něco být k sehnání, nebo bude zase něco nového a navíc ceny nemusí odpovídat současným.